הכשרה לנהגי מנוף

מנוף הוא אחד מכלי הצמ"ה המרכזיים והשימושיים ביותר עבור בני האדם. ניתן להיעזר זו בתחום הבנייה, החקלאות, התעשייה, החילוץ, ההובלות ובכל מקום אחר אשר דורש שינוע והעברה של משא כבד ממקום אחד למקום אחר. בגלל שמדובר במקצוע נדרש במגוון רחב של תחומים, הרי שאם אתם חושבים לעבור קורס שבסיומו תוכשרו להיות נהגי מנוף, עתידכם הכלכלי מובטח כמעט באופן ודאי.

מי מתאים לקורס הכשרת נהגי מנוף?

לא כל אחד יכול להיות נהג מנוף. מדובר בעבודה שיש לנהוג בה במשנה זהירות על מנת להבטיח סביבת עבודה בטיחותית, הן לעובדים, הן לעוברי האורח והן לנהג המנוף. זהו כלי כבד מאוד ונהיגה בו היא הרבה יותר מורכבת בהשוואה לנסיעה על מכונית או אופנוע. הסיבה העיקרית לכך היא שמלבד הדוושות וידית ההילוכים, שהן פחות או יותר מוכרות מהמכונית הפרטית, קיים גם לוח בקרה בתא הנהג. באמצעות לוח זה ניתן לשלוט על פעולותיו של המנוף, למשל, אם אנו רוצים להרים דבר מה או להניח אותו. כמו כן, במנופים רבים תא הנהג יכול להסתובב סביב צירו באופן מלא, 360 מעלות. אם לא שמים לב ומסתובבים מהר מדי, עלולים לפגוע חלילה בנפש או ברכוש.

לכן, אם אתם אנשים זהירים, ששמים לב לפרטים הקטנים, בעלי קואורדינציה מוצלחת במיוחד של עיניים וידיים, יכולת מופלאה של התמצאות במרחב ומסוגלים לדייק, אתם בהחלט מתאימים לקורס הכשרת נהגי מנוף.

איפה ניתן להוציא רישיון נהיגה על מנוף?

בישראל צריך רישיון מיוחד לכלי צמ"ה כדי להפעיל מנוף, שנקרא רישיון סוג ג'. כדי לקבל את הרישיון הזה יש לעבור הכשרה מיוחדת למפעילי ציוד מכני הנדסי, כולל התמחות בהפעלת מנופים. במדינתנו ישנם שלושה מוסדות עיקריים המציעים קורסים כאלה, ביניהם:
  1. בית ספר להנדסה צבאית של צה"ל – נהג מפעיל מנוף הוא לא עוד נהג צבאי. יש לו תחומי אחריות גדולים וחושבים יותר. כמו כן, הוא אחראי על ציוד יקר ומורכב יותר. מי שמשרת בתפקיד זה בצבא, יוכל לעסוק בתחום זה גם באזרחות. בית הספר להנדסה מציע כל מיני קורסי צמ"ה והרישיונות שמקבלים תקפים גם באזרחות ומוכרים הן על ידי משרד התחבורה והן על ידי משרד העבודה והרווחה.
  2. המכללה הטכנולוגית של הדסה נעורים להנדסת מכונות
  3. המרכז האקדמי של רופין
חברת גרר אזור בע"מ מעמידה לשירותכם מנופאים מורשים, בעל ידע מקצועי וניסיון עצום. הם מקפידים על כל כללי הבטיחות הנוקשים. בנוסף, אנו דואגים לשלוח אותם להדרכות תקופתיות על מנת לרענן את נוהלי הבטיחות, כדי שלא המשא המורם ייפגע, לא סביבת העבודה תפגע וכמובן, על מנת שאתם לא תפגעו. אנו מזמינים אתכם ליהנות מהמנופים שלנו לכל מטרה – בין אם לצורך חילוץ, בין אם לצורך הובלה ובין אם לכל מטרה אחרת שרק תוכלו לחשוב עליה.

שירותי גרר וחילוץ – כל אימת שנחוץ


בוודאי קרה לכם לא פעם, שבדיוק כשמיהרתם לאיזה מקום הרכב שלכם נתקע בדרך. אולי זה היה בדרך לישיבה מאוד חשובה בעבודה, אולי זה היה בדרך לאירוע, ואולי זה היה דווקא כשסוף סוף לקחתם חופש ורציתם לנפוש בכיף עם כל המשפחה. למעשה, יכול מאוד להיות שזה קרה לכם בכל אחד מהמקרים הללו, ובמקרים אחרים נוספים. הפתרון במקרים שכאלה הוא, כמובן, הזמנת שירותי גרר וחילוץ.

למה זה קורה?

רכב יכול להיתקע מסיבות רבות, החל בסיבה הפשוטה של חוסר בדלק, עבור בתקר בגלגל כשאין גלגל רזרבי, וכלה בתקלה מכנית או חשמלית שלא מאפשרת לו להמשיך ולנסוע. רכב, אחרי הכול, הוא מכונה, וגם המכונה המשוכללת ביותר עלולה להתקלקל. כמובן שחשוב לנסות ולמנוע את התקלות הללו באמצעות טיפול טוב ברכב, הכולל ביצוע טיפולים תקופתיים בזמן, בדיקת שמן ומים אחת לשבוע, בדיקת תקינותם של כל הגלגלים בטרם יוצאים לנסיעה ועוד. למרות זאת, גם אם בודקים ומבצעים את כל טיפולי המנע, אי אפשר לחזות את העתיד ולכן חשוב מאוד שיהיה אתכם תמיד מספר טלפון של חברת שירותי גרר וחילוץ שאתם סומכים עליה.

איך בוחרים?

חברה המספקת שירותי גרר וחילוץ כדאי לבחור על פי המלצות, אם יש לכם אפשרות להשיג כאלה. אם לא, חשוב שתבררו כמה זמן החברה פועלת בתחום, אילו שירותים היא מציעה, האם מבצעי העבודות מוסמכים לבצע אותן, שיש באפשרות החברה לספק שירותי גרר וחילוץ לרכב מסוג זה שיש ברשותכם ושהיא עובדת 24 שעות ביממה. הבחירה בחברה המספקת גם שירותי חילוץ ולא רק שירותי גרירה היא חשובה, משום שכך תוכלו להסתייע בה גם אם הרכב נתקע במקום שאינו מאפשר גרירה ודרוש מנוף או אמצעי אחר כדי לחלצו משם. כך תוכלו להיות בטוחים שבכל מקום ובכל שעה שתצטרכו – יהיה מי שיגיע אליכם ויסייע לכם להגיע הביתה בשלום.

גרר אזור – לשירותכם 24/7

חברת גרר אזור מספקת שירותי גרר וחילוץ של כל סוגי הרכבים, בכל חלקי הארץ. אנו פועלים 24 שעות ביממה וזמינים להגעה מיידית בכל שעה. אז אם נתקעתם בדרך ואתם זקוקים לחילוץ – זכרו את מספר הטלפון כי זה כל מה שנחוץ!

להזמנת שירותי חילוץ מקצועיים, מהירים ואמינים חייגו 8584458 - 03
ואנחנו כבר בדרך אליכם!
 

 

 

אהבתם? תעשו לנו לייק!


 

 
מוקד: 03-9584458 כל חלקי הארץ 24 שעות ביממה
 
לייבסיטי - בניית אתרים