מבנים ניידים

מחפשים אחר פתרונות שינוע של מבנים אל אתרי יעד? רוצים להגדיל את המפעל עם מבנים ניידים? חייגו אל נציגי גרר אזור בע"מ, ונשמח לספר לכם על סל השירותים שלנו!


חברת גרר אזור בע"מ מציעה שירותים מלאים עבור הובלה, שינוע וחיבור לקרקע של מבנים ניידים. את ההקמה של המבנים ניתן לבצע במפעל המייצר. לאחר ההקמה אנו מעבירים את המבנים אל האתר בו הם אמורים להיות מוצבים.
 
בחברה שלנו מאמינים בשירות אדיב ויחס אישי לכל לקוח, ולכן תהליך השינוע נערך באמצעות משאיות מיוחדות או מנופים. לאחר מכן אנו מחברים את המבנה אל הקרקע בתהליך פשוט ומהיר. אנו מגייסים אנשי מקצוע, הנדסאים ואדריכלים, וכך קובעים את שיטת החיבור אל הקרקע מבלי לפגוע בנהלי הבטיחות וצרכי הלקוח.
.

מבנים ברמה גבוהה יכולים לשמש לצרכים רבים:

  • הרחבות של בתים קיימים
  • שימושים משרדיים
  • אירוח בצימרים
  • הגדלת שטח הבית או המפעל
  • אחסון של ציוד, ריהוט או פריטים אישיים אחרים לקראת החורף

 

הצעת מחיר על מבנים ניידים מתחילה כאן

עם חברתנו ניתן לקבל שירותי גרירה ושינוע במחיר משתלם. אנו עוסקים בהתאמת מסגרת התקציב אל צרכי הלקוח והאמצעים העומדים ברשותו. לכל אחד מנציגנו יש ידע וניסיון בבחירת המבנה, וניצולו כתחליף זול לנכסי נדל"ן אחרים. בזכות טכנולוגיה מתקדמת וחומרי גלם איכותיים ניתן להשתמש עשרות שנים במבנים המוצבים על ידי החברה שלנו.
 
מבחינת עלות מול תועלת הכף נוטה בבירור לטובת שימוש במבנים ניידים. אנו מזמינים אתכם להצטרף להצלחה ולקבל פרטים נוספים. אל תכנסו להוצאות מיותרות על נכסי נדל"ן, ותרו על שירותי אחסנה לא מקצועיים, ובואו לבחור מבנים בשלל עיצובים וסגנונות.
חייגו עכשיו למספר 03-9584458, והמבנה שלנו כבר בדרך אליכם!

 

 

מבנים ניידים
 
 
.
 

 03-9584458  - רב קווי


אהבתם? תעשו לנו לייק!


 

 
מוקד: 03-9584458 כל חלקי הארץ 24 שעות ביממה
 
לייבסיטי - בניית אתרים