מנופי חילוץ, גרירה ושינוע 
 
אם אתם זקוקים לשירותי הובלה של מכולות או של מטענים כבדים הכוללים את הנפתם לגובה, או אם אתם זקוקים לשירותי שינוע של מבנים ניידים, אתם זקוקים לשירותיהם של מנופים. אותם כלים מכאניים הנדסיים הפועלים בשיטה ההידראולית או הפניאומאטית כפי שאנו מכירים אותם כיום, הומצאו רק במאה העשרים. עד אז השתמשו אנשים בכוחות ידיהם בלבד, או בשירותיהם פשוטים שלא היו יכולים לשאת את המשקלים שיכול לשאת מנוף מודרני. כלים מודרניים יכולים לשאת משקלים של מאות טונות, וכך יכולים לסייע מאוד בביצוע עבודות בנייה, בהובלות מטענים כבדים ועוד.
 
מנופים בשירותי החילוץ
 
מכונות אלו משמשים לא רק לצורך הנפה של רהיטים או של ציוד כבד לקומות גבוהות, אלא גם לצורכי חילוץ. לעתים מתרחשות תאונות שכתוצאה מהן רכבים נופלים אל תהומות, אל ואדיות או אל מקומות אחרים שאין אליהם גישה של רכבי גרירה, והדרך היחידה לחלץ אותם ואת נהגיהם היא באמצעות שימוש במנוף גם במקרים של תאונות מטוסים מפעילים לעתים מנופי גמל, ולכן מדובר בכלים חשובים ביותר המסייעים מאוד בתהליכי חילוץ שונים. לצורכי חילוץ עושים בדרך כלל שימוש במשאיות מנופים, שהן משאיות שאליהן מחובר מנוף וכך יש לו יכולת תנועה בהתאם לצורכי החילוץ.
 

מנופים בשירות ההובלות
 
כאמור, במקרים רבים משמשים מנופים לצורכי הובלה. כך למשל, כאשר מדובר בהובלת רהיטים שלא ניתן להוציאם מהדירה באמצעות המעלית או דרך חדר המדרגות, מנופים יכולים לבצע את העבודה. הרהיטים מפורקים על ידי צוות העובדים, ומועברים חלק אחר חלק באמצעות המנוף אל הקרקע. באותה שיטה ניתן גם להעלות את אותם חלקי רהיטים אל הבית החדש, ולהרכיבם חזרה כשאין בהם ולו פגע.
 

מנופים בשירות השינוע
 
משאיות מנוף משמשות פעמים רבות בענף השינוע, לצורכי העברה של מכולות, של ציוד כבד ושל רהיטים. המנוף מעמיס את הציוד על גבי המשאית ומוריד אותו ממנה, בצורה בטיחותית וזהירה השומרת על שלמות המוצרים.

מנופים – רק מנופאים מורשים

למרות שהפעלת מנוף יכולה להיראות לעתים כפעולה פשוטה יחסית, לא כל אחד יכול להפעיל מנוף. זאת משום שהפעלת מנופים דורשת ידע מקצועי נרחב והקפדה על כללי בטיחות נוקשים, על מנת שלא אנשים שנמצאים בסביבה ולא הציוד המורם באמצעות המנוף יינזקו, חלילה. לכן, אם אתם זקוקים לשירותי מנופים, אתם מוזמנים לפנות לשרותי גרר אזור.

שרותי גרר אזור – מנופים קדימה

שרותי גרר אזור מפעילה מנופים לנשיאת ציוד במשקל של עד 156 טונות. כל מכונות החברה מופעלים על ידי מנופאים מורשים ומוסמכים, העוברים הדרכות תקופתיות לרענון נוהלי הבטיחות. נשמח לבצע עבורכם כל עבודת מנוף, כגון שינוע של מכולה, הובלת מבנים ניידים וכמובן – חילוץ רכבים מהשטח.


לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת עבודה – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
עורך טקסט עשיר

אהבתם? תעשו לנו לייק!


 

 
מוקד: 03-9584458 כל חלקי הארץ 24 שעות ביממה
 
לייבסיטי - בניית אתרים