צריכים משאיות?


משאיות משמשות בעיקר לצורך העברת סחורות בתוך הארץ והן נמצאות בשימוש קבוע על ידי חברות המובילות ציוד וסחורה על בסיס קבוע. בין היתר משאיות משמשות להובלת רהיטים וסחורות אחרות מהספקים למשווקים, לביצוע הובלות של דירות, משרדים ומפעלים, להובלת סחורות אל הנמלים ומהם ועוד.

לא כל אחד יכול לנהוג במשאית, הנחשבת כלי רכב כבד. רק אדם שעבר הכשרה מיוחדת לנהיגת משאיות ואשר יש ברשותו רישיון נהיגה לרכב כבד המתאים למשקל המשאית רשאי לנהוג בה. זאת משום שמדובר בכלי רכב שכל תאונה בה הוא מעורב, חלילה, עלולה להסתיים בתוצאות קטלניות בגלל משקלו הרב.

אחזקת משאיות

אין ספק כי אחזקת משאיות היא לא דבר זול. אחרי הכול, מדובר בכלי רכב גדולים וכבדים, אשר מצוידים לא פעם בציוד מתקדם כגון ציוד קירור או כל ציוד אחר הנועד לצורך שמירה על הציוד המועבר במשאית, ולכן הביטוח שלהם יקר מאוד.

בנוסף, יש לדאוג לכך שהמשאית תהיה תקינה בכל ימות השנה על מנת להפחית את הסיכוי לכך שהיא תיתקע בדרך או תהיה, חלילה, מעורבת מתאונה, ולכן יש לדאוג לביצוע בדיקות תקינות בתדירות גבוהה. אין ספק כי לחברה המחזיקה צי משאיות יש הוצאות לא מעטות על אחזקת הרכבים ועל הכשרת הנהגים לנהיגה בטוחה בהם.

משאיות – חילוץ מהשטח

בכל מקרה שבו משאית נתקעת, בין אם על הכביש ובין אם בשטחי עפר, יש להזמין שירותי גרר מתאימים. לא כל חברות הגרירה מחזיקות בציוד הדרוש לביצוע גרירת משאיות ולכן חשוב לוודא מראש שהחברה אליה פונים אכן מספקת את השירות המדובר.

על מנת לבצע גרירה של משאיות או חילוץ משאיות משתמשים בדרך כלל במנוף או בציוד כבד אחר, כאשר הבחירה בציוד הגרירה נעשית על פי מצב המשאית ועל פי מיקומה. צוות גרירה וחילוץ מקצועי ידע בדיוק באיזה ציוד להשתמש ובאיזה סוג גרירה לבחור על פי המצב בשטח.

גרירת משאיות – גרר אזור לשירותכם

אם נסעתם עם המשאית והיא שווקה חיים, חשוב מאוד להזמין כמה שיותר מהר גרר שיפנה את המשאית מהמקום בעיקר כאשר המשאית חוסמת את הדרך או שיש סכנה שהיא תדרדר ותגרום לנזקים חמורים יותר מאלה שכבר נגרמו.

גרר אזור מספקת שירותי גרירת משאיות ושירותי חילוץ משאיות באמצעות הציוד המתקדם ביותר ועל ידי צוות מקצועי ומיומן. החברה תשלח גרר למקום במהירות הבזק, ותפנה את המשאית מהשטח עד למוסך או לאתר החברה – על פי הצורך.

לקבלת מידע נוסף אודות שירותי גרירת משאיות ולהזמנת שירות –
התקשרו:
03-958445 ונשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

אהבתם? תעשו לנו לייק!


 

 
מוקד: 03-9584458 כל חלקי הארץ 24 שעות ביממה
 
לייבסיטי - בניית אתרים