שינוע לכל רחבי הארץ, 24 שעות ביממה!

 

אם אתם צריכים להעביר מטענים כבדים ומכולות ממקום למקום, אם אתם זקוקים לפתרונות שינוע עבור אוטובוסים ומשאיות או להובלת מטענים חורגים– הגעתם למקום הנכון. חברת גרר אזור בע"מ תשמח להעמיד לרשותכם למעלה מ- 30 שנות ניסיון בתחום ולהציע לכם פתרונות שינוע מתקדמים לכל מטרה או צורך.
 

גרר אזור – הכוח שמניעשינוע כל סוגי המטענים לכל רחבי הארץ 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, רק עם חברת גרר אזור, החברה המתמחה בפתרונות שינוע מתקדמים מאז 1970. לשירותכם עומדים מנופים, משאיות ועגורני שינוע ניידים מכל הסוגים:

בלעדי:
מנופי שינוע להרמת מטענים עד 156 טון בגובה 44 מטר וכן מנופים ונגררים מגוונים להובלת ציוד חורג.

חברת גרר אזור בע"מ פועלת מאז שנת 1970 וברשותה כל הידע, הציוד, הכלים וכוח האדם הדרושים כדי לשנע כל מטען, מכל מקום ולכל מקום. חברת גרר אזור מספקת שרותי שינוע מתקדמים לכל מטרה:
  • עבודות שינוע בעזרת מנוף שינוע מ-20 טון / מטר ועד 156 טון / מטר.
  • הובלת משטחים (משטחי שינוע) מטען מסוגים שונים על גבי עגלה / לובי.
  • הובלה ע"י סבלים (עם נעלי עבודה מתאימות למניעת החלקה)
  • שינוע והובלת אוטובוסים על גבי מוביל מיוחד.
  • הובלת מכלים ומכולות על גבי מוביל מיוחד.
  • חילוצים באמצעות מנוף וחילוצי שטח לרכבי 4X4
  • גרירת משאיות ורכבים פרטיים
ברשותנו צי גדול, חדיש ומגוון של כלים וציוד שינוע מתקדם, הכולל מנופים, משאיות ועגורני שינוע לביצוע מגוון משימות מכל הסוגים. כמו כן, אנו מחזיקים באופן בלעדי מנופי הידראוליקה מיוחדים לשינוע להרמת מטענים עד 156 טון ובגובה 44מטר, וכן מנופים ונגררים להובלת מטען חורג.


שינוע - גרר אזור   שינוע - גרר אזור   שינוע - גרר אזור  

איתכם בכל מקום
 

בכל עת שתחפצו ולכל מטרה שתרצו, צוות גרר אזור בע"מ ישמח לעמוד לשירותכם. אנו מעניקים את שירותינו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ללקוחות בכל רחבי הארץ. הודות לניסיון העשיר ורב השנים שצברנו, כמו גם למגוון העבודות שביצענו בתחום השינוע, אין אתגר מקצועי שלא נוכל לעמוד בו.
 

אם גם אתם זקוקים לפתרונות מקצועיים, יעילים ומהירים בתחום השינוע, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. לחברת גרר אזור יש את כל הפתרונות הנחוצים לכם. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולהצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים, שכבר נהנים מפתרונות השינוע הטובים ביותר.

צרו עימנו קשר עכשיו ואנו נשמח לעמוד לשירותכם!


אהבתם? תעשו לנו לייק!


 

 
מוקד: 03-9584458 כל חלקי הארץ 24 שעות ביממה
 
לייבסיטי - בניית אתרים